Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Vaše dopisy

Na této stránce uvádíme dopisy, které jste zaslali klasickou i elektronickou poštou na adresu naší cestovní kanceláře. Pokud máte zájem, neváhejte a klidně nám napište. Vašich dopisů si vážíme.7. listopadu 2007

Prázdniny nejsou od toho, aby bylo prázdno

Podzimní prázdniny , které byly v letošním školním roce ve dnech 25.10 - 26.10.2007, prožily děti z Dětského domova Boskovice v krásném prostředí s mnoha příjemnými zážitky v Nasavrkách - 13 km od Chrudimi, na severovýchodním svahu Železných hor.

Místo pro tento pobyt nebylo vybráno náhodou. Ubytování s veškerými službami a programem, který byl ušitý dětem na míru, zajistila CK Ma.Ce.K (Malá Cestovní kancelář) Chrudim za osobního přispění pana Luboše Závorky, který se s našimi dětmi zná natolik, že jsou nejen váženými dlouhodobými klienty jeho cestovní kanceláře, ale kamarády, na které se těší a je jim ochoten věnovat svůj čas . Toto také vědí naše děti a na každý pobyt, který se již opakovaně organizuje během letních prázdnin ve Vranici u Litomyšle , se těší. Když se začaly vyjednávat podzimní prázdniny, všichni jsme věděli, že na pobytu nebude " prázdno" - což by se někdo mohl domnívat, že od toho prázdniny jsou - NAOPAK - naše prázdniny s CK Ma.Ce.K jsou vždy plné zážitků, radosti a prožitků, na které se nezapomíná!

Děti odjely již ve středu 24.10.2007 - byly rozděleny na dvě skupiny - menší děti měly k dispozici auto dětského domova a starší chlapci jeli s tetou (paní vychovatelkou) autobusem . Takto byla zajištěna i cesta zpět - kromě příjemných prázdniny se děti učily cestovat autobusem veřejnými dopravními prostředky - což je také důležitá zkušenost a dovednost. V poledne již bylo připraveno ubytování a mohl začít program, který všechny děti zaujal, nadchl, zabavil i poučil. Děti pracovaly ve výtvarných dílnách, naučily se hry našich pradědečků a prababiček, absolvovaly noční stezku odvahy , pěší výlet naučnou Keltskou cestou, prohlédly si Keltskou expozici, zvládly turistický výlet na rozhlednu Boika , poznaly co obnáší život a práce na ekofarmě a jaké to je, když se vidí svět z hřbetu koně. Každý večer byl zakončen vyprávěním zajímavých příběhů na dobrou noc.

Díky krásné , přátelské atmosféře bylo snadné překonat nepřízeň počasí - nevadí, že prší a je zima - všechno se zvládne, pokud si je člověk jist, že má přátele a kamarády, se kterými se překoná nejedna překážka. Děti vzpomínají na Nasavrky a také věří, že v Nasavrkách vzpomínají na ně.

Luboši děkujeme Tobě i všem Tvým spolupracovníkům , vzpomínáme na Nasavrky a těšíme se na léto!
Děti a tety z Dětského domova v Boskovicích.6. března 2007

Milý Luboši, milá paní Závorková,

prázdniny pro Pardubický kraj jsou dávno pryč, teď už máme před sebou jenom Velikonoční svátky a pak konečně už letní prázdniny. Čím dál častěji se ve škole nachytávám, že místo o rovnicích a organických sloučeninách běhám po lesích Toulovcových Maštalí a znovu bojuji proti příšerám a chodím v noci mezi skály bránit naší chatu... Moc se už na léto a Vaše tábory těším.

Minulé léto jsem byla ještě na jednom táboře, sportovně založeném. Popravdě řečeno, bylo to ale něco jako vojna... Ráno v 6:30 vstávat, 4 hodiny sportovat, z posledních sil se naobědvat, hodinu spát, dalších 5 hodin sportu a volno. Tedy opět spánek, před večerním běháním, abychom všichni okamžitě usnuli a nedělali nepořádek a starosti vedoucím.

Je jasné, že po tom, co jsem si zvykla na Vaše tábory, se mi tam nemohlo líbit.

Rozhodla jsem se Vám po tomto uvažování napsat a pochválit Vaši práci. Nesmírně si cením toho, že organizujete tak skvělé pobyty, že se nebojíte mít za tolik dětí odpovědnost. Obdivuji Vaši schopnost dát dohromady tak fajnové lidi. Zážitky a zkušenosti, které jsem díky Vašim táborům získala, se mi denně vracejí a stále mi dodávají dobrou náladu. Chtěla bych Vám tímto opravdu moc poděkovat...

Jak se vůbec máte? Probíhají v dnešních dnech nějaké Vaše výlety a tábory? Mějte se hezky, prosluněné dny!
Lenka Š.

P.S: Kdybych jen tušila, co všechno mě čeká, když jsem neuvěřitelnou náhodou narazila na Vaší internetovou stránku...3. prosince 2006

Ahoj Luboši,
jak jsem předpokládal, není to možné se s vámi vydat po stopách Šuhaje. Rád bych jel s vámi a mrzí mne to. Ale velmi mne těší, žes mne uznal kvalifikovaným pro účast, velmi si toho vážím, protože si vážím Tebe a uznávám Tě jako dobrého a zkušeného cestovatele, vůdce a kamaráda do nepohody. A nejen do nepohody – umíš i krás života plně a vědomě užívat. Martin jede a tak si užiji cesty alespoň z vyprávění a fotek. Dá-li Šéf tam nahoře, snad ještě nezchátrám a budu schopen se vydat na podobnou tůru třeba příští rok. Když ne dřív, uvidíme se opět na čvachtačce. Přeju vám všem krásné zážitky a také pohodové setkání s vlky, korunními princi divočiny hned po ledních medvědech,
srdečně zdraví Pavel21. října 2006

Ahoj Luboši,
moc děkuju za opravdu hezký mail, potěšil mě. Vašemu spolupracovníkovi se ozvu, počítám někdy koncem zimy. Zas na mě totiž přišla toulavá, tak plánuju cesty na další rok a nutí mě to maniakálně shánět informace měsíce a měsíce předem. Já teď místo hor skoro pořád jezdím do pouště, které jsem úplně propadla, ale snad i právě proto hrozně ráda vzpomínám na Kolu – byla výjimečná a jedinečná. Někdy si jsem pořád ještě schopna vybavit ten pocit čistoty a radosti, úsměv...
Tvé cesty jsou taky perfektní!! Grónsko mě jednu chvíli lákalo opravdu hodně. Přeju Ti do nich přiměřené množství dobrodružství a silné, dobré zážitky.
Měj se moc fajn a ještě jednou díky,
Veronika C.21. září 2006

Váženy pane Závorko
Jak už jsem vám říkala po telefonu, “expedice“ se moc povedla, vybrali jste krásnou trasu a počasí nám přálo, takže spokojenost je veliká, děkuji za umožnění prožití těchkrásných třech týdnů na “konci světa“.
S pozdravem, Eva Š.20. září 2006

Pane Luboši Závorko!
Děkuji ještě jednou za vydařený zájezd.
Petr H.24. srpna 2006

Vážení a milí,
děkujeme za hezkou dovolenou na Ukrajině, přikládám naše fotozážitky.
Petr H. (a Gábina M. a další)23. srpna 2006

Vážený pane Kloudo,
ráda bych Vám poděkovala za velmi pěkný třídenní výlet Za pokladem rytíře Toulovce. Výlet se líbil nejen dětem, ale i nám dospělým, protože byl pro nás velmi inspirativní a získali sjme díky němu spoustu dobrých nápadů.
To, že se nám výlet všem moc líbil je především zásluha Lukáše a Blanky, do kterých se děti přímo zamilovaly. Již nyní se všichni těšíme na další výlet s Vaší CK MACEK.
Přeji Vám hodně úspěchů a ještě jednou děkujeme
S pozdravem
Mgr. Vlasta Dubinová
ředitelka školy15. srpna 2006

Vážená paní Závorková,
dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš profesionální přístup. Vrácená částka plně koresponduje s mojí představou. Dcera Karolína, i za ty 2 krátké dny a k tomu ještě propršené, byla z tábora nadšená a přivezla si jen ty nejlepší vzpomínky. Řekla bych, že příští rok pojede určitě s Vámi zase.
S přáním hezkého zbytku dne
Hana Č.5. prosince 2005

Dobrý den nebo ahoj,
je to asi 2 roky, co jsem se zúčastnila Vašeho super zimního táboření. Pak už mi to znovu nevyšlo, ale letos se chci zase přihlásit. Můžete mi, prosím, poslat přihlášku.
Markéta T.22. listopadu 2005

Ahoj Luboši,
děkuji Ti, že na mě myslíš. Tvé nabídky mi přišly přesně na den 11.11. Když se dívám na Tvou celoroční nabídku, tak si říkám, že mám v cestování ještě co dohánět. Na letošní zakarpatskou Ukrajinu často rád zavzpomínám. Nepatrně mě vzpomínky často doprovází. Bylo to fajn.
Na zimní táboření se k Vám rád přidám a už se těším, jak se utáboříme, rozděláme oheň, uděláme něco dobrýho a budeme (budeš) vyprávět. to bude paráda.
Ještě jednou Ti děkuji a v únoru na viděnou Martin Š.8. srpna 2005

Vážený pane Závorko,
chtěl bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za nádherných 14 dní v Pobaltí. Za 14 dní zážitků, kamarádství a "rodinné" pohody... Velký dík patří také Milanu Dvořákovi za atmosféru, kterou dokázal vytvořit. Stejně tak poděkování panu Šnorovi za bezproblémovou jízdu a svérázný humor. Přeju hodně úspěchů a ještě jednou dík.
Jiří H. s rodinou2. srpna 2005

Vážený pane Závorko,
ze všeho nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za perfektních 14 prázdninových dní. V pátek jsem se vrátila z Přírodní komunikace s koněm, a jako obvykle k tomu nemám co dodat :-o .
S Vaší kanceláří jsem byla na táboře třetím rokem...
Ještě jednou Vám děkuji za tábory, a jestli by to šlo, pak se moc těším na příští rok...Mějte se krásně a pěkný zbytek léta :-o
Lída J.15. dubna 2005

Vážený pane Závorko,
před čtyřmi lety jsem se s Vaší cestovní kanceláří vypravila na dalekou cestu na Bajkal. Pravda, expedice to byla pouze tříčlenná včetně průvodce Ludvíka a musím říct, že jsem na ní vzpomínala ještě dlouho poté.
Letos bych si ráda splnila další ze svých dlouholetých snů - a tím je Kavkaz a pokus o výstup na Elbrus. Pro informaci jsem procházela nabídky několika cestovních kanceláří, ale nakonec se obracím na Macka. Vaše expedice mi vyhovuje délkou, počtem účastníků, programem i kvalitou průvodců :-). Mohl byste mi, prosím, poslat nějaké bližší informace k expedici Kavkaz s výstupem na Elbrus?
...
Předem děkuji za informace a přeji Vám mnoho úspěšných letošních expedic.
Lenka K.2. dubna 2005

Ahoj Luboši,
dík za e-mail, jsem hrozně zvědavá na vyprávění! Omlouvám se, že píšu až dnes, končila jsem v práci a byla jsem v jednom kole...S víkendem v Hradišti byli lidi od nás hrozně spokojený! Děti taky. Bylo to tam prý úplně ideální!!!
Mějte se krásně a budu se těšit brzy ahooj
Bára20. března 2005

Dobrý den.
Máme zájem o dětský tábor "Indiánskou stezkou" v termínu 7.8.-13.8.2005 pro naši dceru Ladu. Sdělte mi prosím podmínky účasti a potřebné vybavení pro tábor.
Děkuji a s pozdravem Libor H.
P.S.: s manželkou Olgou + její třídou a naším synem Markem, který je z vás nadšen jste již cestovali. Nyní vás ráda pozná i dcera Lada.14. března 2005

Vážená paní Závorková,
prosila bych Vás tedy v případě uvolnění místa o rezervaci pro Kristýnu, která na tomto táboře byla s Vámi již dvakrát a moc se jí tam líbilo.
Děkuji21. února 2005

Ahoj Luboši,
teda bohužel už musím letět domů, nějak jsem se tu (v práci) zasekla. Ale stejně mi to nedá, abych Ti napsala, abys taky měl nějakou "zpětnou vazbu". BYLO TO SENZAČNÍ!!!! Bylo to skvělý, jsem šťastnej člověk. Cítím se moc dobře, zase mi koluje, přímo klokotá, v krvi radost ze života. Není nad těžké podmínky a setkání s dobrými lidmi.
Přemýšlela jsem jakou bych Ti udělila hodnost - myslela jsem na "génia volného času", ale to už je obsazený - to jsem já. Myslím, že Ty jsi génius na to, že dokážeš propojit člověka samého se sebou, lépe řečeno s tím lepším, co je v něm, a propojit to mezi lidmi navzájem. Nevím, jak to nazvat - tak zatím pracovně Spojka? Spojovák? - no to je blbý, zní to nějak technicky. No já na to přijdu.
Díky moc ještě jednou, jsem moc ráda, že tenkrát Věrka šla kolem tý sámošky a všimla si Tvého plakátku. Kdyby ne, nevím, nevím, co bych dělala tenhle víkend....haha.
Bára9. prosinec 2004

Ahoj Luboši,
Za chvíli tady budou Vánoce a já si ještě teď vzpomínám, jak jsem Ti přibližně před rokem psala email s prosbou, zda mě v mých 16-ti letech ještě dovolíš jet na Pána prstenů. Ani jsem se nenadála a už je mi 17 a opět Ti píšu email s podobnou prosbou. Nelekej se, nebudu Tě prosit, abys mě naposledy pustil na tábor (i když takovej Pán prstenů pro lidi od 15-ti do 18-ti by taky nebyl špatnej a zájemců by určitě nebylo málo), chtěla jsem se pouze zeptat, jestli si ještě pamatuješ na svou nabídku, ohledně toho, jestli nechci jet na Pána prstenů jako vedoucí. Platí stále tenhle návrh? Já jsem totiž svůj názor nezměnila, moc ráda bych jela, jen ti ještě jednou připomínám, že mi o letních prázdninách 18 nebude, tak nevím, jestli to nějak nevadí, ale praktikantka bych být mohla, ne? Každopádně mi určitě odepiš, až to bude aktuální. Určitě mi pošli nějaké informace, vůbec nevím, jak to chodí.
...
Děkuju moc a moc za čas, který strávíš čtením mého mailu a doufám, že Ti zbyde pár minutek na odepsání. Budu se moc těšit na odpověď!
Hezké vánoční svátky přeje Bára K.27. říjen 2004

Milý pane Luboši,
jak se máte? Já se mám dobře. Často vzpomínám na tábor. Indiáni se mi moc líbili. Pozdravuje Vás Martin, Patrik, Žaneta a Dana. Máme prázdniny. Jsme rádi, že nemusíme chodit do školy. Dostali jsme nové počítače. Těšíme se, že se o prázdninách setkáme.
Ahoj
Renata27. srpen 2004

Vážený pane Závorka!
Letos o prázdninách jsem byl na jezdeckém táboře v Obořicích, kde se mně moc líbilo a paní trenérka mně navrhla, jestli bych nechtěl přijet na podzimní prázdniny, tak jestli máte ještě volné místo, pošlete mi prosím přihlášku. Mamka s tím souhlasí.
Adam27. červenec 2004

Ahoj Luboši
ráda bych poděkovala za fantastickou dovolenou na Krymu. Program i průvodci Ludvík a Kolja byli skvělí. Pohoda a obětavost obou průvodců je neuvěřitelná. Jen bych z pokynů ohledně vybavení vyškrtla boty do vody a jako dobrovolný krám s sebou bych doporučila masku na potápění :o).
Hezký den
Helena25. leden 2004

Ahoj Luboši,
je to už pár let, co jsme se neviděli, ale přesto nikdy nezapomenu na dny plné dobrodružství, které jsme s Tebou a Tvými přáteli zažil na poloostrově Kola a v Litvě na lodích. Říkali mi Bobr a byl jsem tam ještě s Igorem.
Pozdravuj ode mě svou rodinu a Tobě přeji hodně životního elánu a zdraví.
Měj se krásně, zdraví Tě Bobr.21. leden 2004

Ahoj Luboši,
díky moc za katalog Vaší cestovky, který mi dnes přišel. Nevím, jestli budu moct letos na tu Litvu, spíš si myslím, že ne, ale příští rok by to mohlo vyjít.
Chtěla jsem Ti ještě jednou moc poděkovat za nádherný víkend - i když to bylo v místech, který znám. Ale vždycky se tam ráda vracím. Je až k neuvěření, že se sejde parta tak fajn lidí, který se víceméně neznají a naprosto přirozeně se dělí o jídlo, o celtu na spaní. Nestává se to často. Bylo to takové milé pohlazení na duši. Určitě s Vámi budu chtít ještě někdy někam vyjet.
Takže ještě jednou díky moc za všechno a ať se Vám daří.
Lenka17. leden 2004

Ahoj Luboši,
mám svolení svých rodičů, že mohu u Tebe pro sebe objednat letošní letní tábor. Protože na Pána Prstenů už nemohu a nesmím (jak dobře všichni víme), chtěl bych se zúčastnit tábora "Harry Potter". Doufám, že na něm taky budeš. Těším se na Tvou brzkou odpověď spolu se závaznou přihláškou.
Zdraví Tomáš2. leden 2004

Ahoj Luboši,
omlouvám se, že píšu ne na poslední chvíli, ale už za ní. Normálně to za nás naši zařídí, ale tentokrát to nechali na nás (což byl průšvih). Takže doufám, že se na nás nezlobíš a na "Zimní táboření" nás s sebou vezmeš. Peníze táta pošle na účet. Abychom na to nezapomněli, tak tímto í-mailem přihlašuju sebe a Ivku na tábor "Orientace a pobyt v přírodě + lezení v písku". Jestli tam Ivanka bude ještě moct ject. Mamka Ti přeje spoustu dobrých nápadů a potěšení z toho, co děláš. Já Ti přeju to samé. Děkuji za trpělivost, kterou s náma máš a těším se na táboření.
Miloš17. prosinec 2003

Ahoj Luboši!
Nevím, jestli si mě ještě pamatuješ-byla jsem v červenci na táboře Pán Prstenů a byla jsem tam jedna z nejstarších. Musím podotknout, že na lepším táboře jsem ještě nebyla, ačkoli jezdím už od první třídy (pokaždé někam jinam). Rok předtím jsem byla i na Hobitovi, ale Pán Prstenů je prostě nej. Strašně se mi tam líbilo, připadala jsem si opravdu jako jeden ze Společenstva. Ale už dost chvály, raději přejdu k věci…
    Minulý týden mi přišla nabídka dětských táborů na rok 2004 a já hned na první straně uviděla Pána Prstenů a zaradovala jsem se, když jsem si všimla, že věková hranice byla posunuta z původních 14ti let na 15. A to je ten problém - jsem totiž narozená v listopadu 1987, což znamená, že mi před měsícem a pár dny bylo (bohužel) 16. Nebudu si stěžovat a říkat, co by bylo kdyby…, chci se zeptat, zda bych mohla v červenci 2004 (i přes překročení věkové hranice o pár měsíců) jet naposledy na Pána Prstenů. Je to asi poslední rok, co mohu jet na tábor a moc ráda bych ten týden strávila právě tam.
Děkuji za čas, který věnuješ na napsání odpovědi a těším se až mi napíšeš, ať už bude odpověď kladná či záporná.
Pěkné prožití svátků přeje Bára10. září 2003

Ahoj Luboši,
jmenuji se Iva Cholenská a byla jsem s Vámi několikrát na táboře a moc se mi tam líbilo. V dubnu 2004 mi bude 15 a moc bych si přála jet jako nějaká pomocná vedoucí na tábor do Kubíkových Dubů. Já vím, že mi je málo, ale opravdu o to stojím. Budu ráda, když mi napíšete, jestli je to vůbec možné a jestli máte zájem. Moc děkuji.
Iva31. srpen 2003

Vážení přátelé,
mnohokrát děkujeme za nádherné zážitky z Ukrajiny. Zájezd byl velice vydařen, máme nádherné vzpomínky a to vše především díky Ludvíkovi. Ještě jednou díky a snad zase příště s Mackem!
Svatopluk a Vlasta25. srpen 2003

Milý "Macku",
včera jsem vyzvedla Domču (dceru) v Pardubicích z tábora Po starých hradech… a byla úplně nadšená. Moc se jí s Vámi líbilo. Díky.
Hodně štěstí ve Vaší práci. Daniela5. srpen 2003

Ahoj Luboši,
zrovna poslouchám Hradišťan a zpívá Jiří Pavlica a přišlo mi, že musím napsat dopis, který nosím v hlavě. Včera jsme s Pavlem dlouho mluvili o životě (Pavel přišel z hospody a zapřemýšlel si na zahradě pod hvězdama). V podstatě jsme se opět shodli na svých pocitech. Žijeme obklopeni lidmi, kamarády, se kterými je nám dobře, někdy se s nimi dobře bavíme, někdy míň. Ale tak, jako potřebuje stát na vrcholku hory, pít čistou horskou vodu, v modré horské řece si chladit plechovku s pivem, potřebujeme chvíli být s Tebou, Liborem a lidmi s podobnou energií.
Při předávání dětí na tábor se neuvidíme, na místo srazu je dovedou naši kamarádi, kteří bydlí v Pardubicích. I kdybychom tam byli, prostor na delší povídání nebude.
I vzpomněla jsem si, jak jste si povídali o pracovním výletě někam, kde Vás potřebují. Možná by bylo zajímavé se takové akce zúčastnit. Jestli si myslíš, že by to byl dobrý nápad, dej mi prosím tě vědět, kdy kam a všechno, co je potřeba vědět a udělat, abychom mohli případně jet s Vámi.
Díky, užijte si naše děti, my si budeme užívat bez nich. Ať Vám přeje počasí i bohové skal a strašidla ve starých hradech.
Těším se na shledání (Pavel taky, já dostala důvěru, abych to hodila na papír).
Marcela s Pavlem23. červenec 2003

i letos Vám všem chci poděkovat za to, že se náš "mladej" vrátil s krásnými zážitky a šťastný jako blecha.
Přeji úspěšnou sezónu a hodně zdraví.
Zuzana14. březen 2003

Vážený pane Závorko,
ráda bych přihlásila svého syna Ondřeje Gabaše (8 a 1/2 roku) a jeho kamaráda Petra Junu (10 let) na tábor s názvem Pán Prstenů. Prosím, napište mi, co mohu udělat proto, aby mohli na tábor jet. Vybrala jsem si vaši cestovku proto, že už dlouho sleduji její činnost (znám Vás od vyprávění Jany Trantové) a je mi sympatický a blízký Váš přístup. Sama něco podobného organizuji v prázdninové škole Lipnice (dělám léta kurzy pro rodiče s dětmi), ale chtěla bych, aby můj syn okusil také něco jiného, byť třeba z podobného soudku.
Děkuji, Jitka26. září 2002

Vážený pane Závorka,
chtěla bych vám jen touto cestou poděkovat za výborný tábor, který jste zorganizovali letos v létě. Dcera (Zuzka) byla na Táboře Hobit a přes nepřízeň počasí se vrátila naprosto nadšená a rozhodně chce jet zase na nějaký podobný (dokonce už nyní se stará, jestli by nebylo možné se předběžně přihlásit na Pána Prstenů). Předpokládám, že na to je asi hodně brzy, ale i tak myslím, že Vás nadšení dětí jistě potěší.
S pozdravem Jana4. září 2002

Luboši,
za krásné a romantické toulání Zakarpatskou Ukrajinou Vám děkuje Vlasta a Pavel.
Moc se těšíme už na přes rok.
Rádi bychom opět s MACKEM - třebas až za polární kruh!
Loučíme se s pozdravem - Sluníčko v duši a nebe nad hlavou!
A těšíme se na shledanou!25. července 2002

Chtěli bychom Vám poděkovat za krásný tábor, Petr na něj dodnes nadšeně vzpomíná. Je vidět, že tuhle práci děláte dobře a s radostí. Příští rok se těšíme zase.
Srdečně zdraví Zuzana24. květen 2002

Vážený pane,
děkuji Vám za přípravu a zajištění našeho školního výletu. Program byl velmi vydařený, navštívili jsme všechny plánované objekty, žáci byli spokojeni.
Pokud to situace ve školství dovolí, rád bych s Vámi spolupracoval i v dalších letech.
S pozdravem Richard Weber, ZŠ Slatiňany17. duben 2002

Ahoj Luboši,
ještě jednou bych vám chtěl poděkovat za Tajný závod, bylo to fajn, mně se to moc líbilo.
Jiří29. leden 2002

Vážený pane Závorko,
po loňských výborných zkušenostech s Vašimi tábory bych chtěla objednat pro své děti pobyt na letním táboře i letos. Na základě Vaší letošní nabídky Malých a velkých dobrodružství s Mackem jsme si vybrali:
akce č. 34 Cestou Malého stromu 1 místo
akce č. 35 Po starých hradech a skalními městy 1 místo

Již třetí rok (tak dlouho o Vaší cestovce vím) mě uchvacuje i Vaše nabídka pro dospělé. Bohužel, člověk se standardním zaměstnáním a dětmi školou povinnými si takové potěšení z časových důvodů v podstatě nemůže dopřát. Ale přesto, byli byste tak laskaví a zcela nezávazně mi do obálky s papíry k dětským táborům přiložili i nějaké podrobnosti k akci 02 Velká vodácká cesta Litvou? Kdyby třeba náhodou.
Děkuji Světlana8. leden 2002

Ahoj Luboši!
Taky Ti moc děkuji za tvůj e-mail a už se těším, až mi přijdou ty přihlášky, obratem je zašleme zpět. Jen doufám, že nám vyjde lepší počasí než minule, ale i tak to bylo perfektní. Stejně nejlepší byla ta dvoudenní robinzonáda a takových skvělých zážitků bych Ti mohl vyjmenovat nekonečně mnoho, protože ten tábor byl úplně SUPROVÝ a už se na něj moc těším.
Ahoj Luděk5. říjen 2001

Pane Závorka,
dnes jsem Vám poslal slíbené fotky, přiřadil jsem tam ještě nějaké fotky z Aršanu, tento indexprint jsem omylem neposlal, tak jsem udělal svůj výběr.
Z Vašich zájezdů bych měl zájem o poloostrov Kola, ale, to už jsem se ptal Ludvíka, zda by bylo možné do Petrohradu a zpět letecky a tam se přiřadit ke skupině, cena by asi byla vyšší, ale ušetřený čas vlakem, toto neberte jako přihlášku.Vyřiďte prosím Ludvíkovi, že jsem na něj nezapomněl, ale nějak nemám čas a že na 90% mu to nechám udělat (kotlíky). Vaše nabídka na Kamčatku je lákavá, ale té se nezúčastním, alespoň ne příští rok. Jinak jsem byl i vzhledem tomu, že jsem na podobné zájezdu ještě nebyl a někdy mi terén doslova drásal nervy, velmi spokojen.
Dík Josef5. říjen 2001

Vážený pane Závorka,
chtěl bych Vám tímto vyjádřit své upřímné nadšení a spokojenost s cestou na Jižní Ural a s prací Ludvíka "Vilhemiče". Jeho nezištnost, obětavost a pohotovost byla dle mého názoru absolutní. Toto byla cesta a třetí cestovní kanceláři, kterou jsem vyzkoušel, a mohu říct, že po předešlých až hororových zážitcích jsem velmi spokojen. Jistě s Vámi pojedu ještě někdy a všude Vás s chválou doporučím. Za mírný nedostatek považuji akorát to, že Ludvík je skoro abstinent a dle mě jsou jeho kilometry poněkud krátké. Takže ještě jednou díky a budu se těšit na nový katalog zájezdů. Srdečně ode mne pozdravte Ludvíka.
Jan6. září 2001

Vážený pane Závorko,
Ráda bych Vám a Vaší kanceláři poděkovala za velmi pěkný zážitek, který prožil můj syn na táboře "Cesta Hobitů" Letos v červenci. Velmi se mi líbil celý přírodní styl tábora i způsob jeho vedení a detailní předchozí příprava programu. Prosím Vás proto, zda bych v příhodnou chvíli mohla obdržet nabídku Vaší kanceláře na příští rok, neboť jsem se dozvěděla,že pořádáte více takovýchto aktivit, jak pro děti, tak pro dospělé.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů.
S pozdravem Radka2. září 2001

Vážený pane Závorka,
ráda bych Vám poslala několik slov k zájezdu na Kolu, vlastně by šlo říct jedním slovem - perfektní! Ludík je bezvadný průvodce, naprosto v pohodě se smyslem pro humor, i když ty jeho kilometry byly někdy trochu delší než ty české… Líbila se mi i vyváženost programu (Kiži, Solovky + Chibiny), možná by se mi zamlouval o trochu delší pobyt na Kole.
Těším se na odpověď a ještě jednou děkuji za spoustu skvělých zážitků.
S pozdravem Veronika2000

Milý Luboši a všichni Závorkovi,
přejeme Vám mnoho dobrého v roce s tak nezvyklým letopočtem. Děkujeme za poslání nabídek na prázdniny. Skoro jsme nemohli vybrat, všechny jsou lákavé. Chtěla bych přihlásit Pepíka na tábor 24 Vodácké putování po Malém Dunaji od 1.7. do 7.7. 2000. Pepík nemůže zapomenout na krásné zážitky z Litvy, neustále nám o tom vypráví.
Pozdravujeme Vás ze zasněžených Hostýnských vrchů a těšíme se, že Pepík zažije zase jedno krásné dobrodružství. Mějte se co nejkrásněji.
Jana