Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Putovní tábor - Máchovým krajem

Termín:17. 08. 2014 - 23. 08. 2014Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Putovní tábor - Máchovým krajem
Délka:7 dní
Počet účastníků:6 - 10
Cena:3.180 Kč
Věk:12 - 16 let
Místo:Máchův kraj - Česká Lípa, Mladá Boleslav
Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Putovní tábor - Máchovým krajem

Chci objednatFotogalerie
Popis této nabídky:

Osmnáctý puťák s dlouhou tradicí, tentokrát Máchovým krajem a s pobyty na malebných místech. Dětí získávají dovednosti důležité pro pobyt v přírodě. Tábor – Putovní tábor – Máchovým krajem Hrajeme hry, čekají nás soutěže, společná příprava jídla i večerní ohýnky a romantika zapomenutých míst s místními pověstmi.

Vlakem do Velkého Grunova u Novin pod Dalekem. Průlom řeky Ploučnice skalními bloky pískovce. Dominantní vrchol Ralsko se skalními útvary a zříceninou mohutně opevněného hradu Ralsko 696 m. Malebná říčka Ploučnice. Městečko Mimoň. Hradčanské stěny – rozlehlý členitý lesní prostor s množstvím pískovcových skalních útvarů (skalní pokličky a hřib, skalní brána, skalní převisy), roklí a údolí. Máchovo jezero, kde se při hezkém počasí jistě vykoupeme. Žďárský les, opět s pískovcovými skalami. Jeden z největších českých hradů Bezděz, stojící na mohutné vulkanické kupě 604 m. Daleký rozhled do kraje. Pěší trasu ukončíme na železniční stanici Bezděz.
Návrat vlakem zpět do  Pardubic.
Putovat budeme vlakem a především pěšky (celkem 60 km).
Nebudeme jenom pochodovat s batohem na zádech, ale puťák nám zpestří také hry a soutěže. Pokud dětem nevadí zablácené kalhoty, rozhodně jim toto dobrodružství doporučujeme.

Cena zahrnuje:

program tábora, práci vedoucích a personálu,  stravování 5x denně, pitný režim, materiálové zabezpečení, zdravotní dozor, úrazové pojištění dětí, pojištění úpadku CK.


Děti potřebují vlastní spací pytle.

Dopravu dítěte na místo konání či zahájení tábora zajišťují rodiče.