Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Survival limit in the Nature - Přežití II. (Litva)

Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Survival limit in the Nature - Přežití II.   (Litva)
Počet účastníků:5 - 6
Cena:8.870 Kč
Místo:Litva
Popis této nabídky:

Přežijete v náročných podmínkách krajiny s desítkami jezer a hlubokými lesy jen s nožem, háčkem na ryby, vlascem a tím, co máte na sobě? Bojíte se sami to vyzkoušet?

Naučíme vás bezpečně se o sebe postarat, vzájemně si pomoci, nepropadnout obavám, získat vodu, rozdělat oheň bez zápalek, vystačit s málem či téměř ničím. Uvázat háček, lovit ryby, najít raky, plout v kajaku, orientovat se v řídce osídlené krajině, vyrobit nádobu z březové kůry, plést vrše na ryby…prostě přežít.

Pomůžeme vám objevit důvěru v sebe sama i společenství a probudit v sobě nespoutanou radost, že jste to dokázali, a přitom si udrželi vnitřní pokoru a vděčnost za život i  každé sousto… Proplujeme labyrintem jezer s ostrovy a bludištěm říček v krajině, kde vlci dávají dobrou noc. Prožijete něco co bude ve 21.století připadat absurdní a snad i nemožné.

Litvu důvěrně známe a přátelství zde navázané trvá již dvacet let.

Zkušení lektoři: záchranář, cestovatel-dobrodruh.

Cena zahrnuje:

dopravu, průvodce, pojištění úpadku CK.V ceně ještě:
pronájem místa táboření, pronájem dvou čtyřveslic a zapůjčení kajaku a jejich převoz, společný materiál, 2x táboření na břehu jezera Lúšai,1x litevská pirtis (sauna), 1x na závěr národní večeře.