Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Výuka chůze na sněžnicích (6. ročník)

Počet účastníků:7
Cena:480 Kč
Místo:Přemilov u Horního Bradla
Popis této nabídky:

Chcete se naučit svobodně pohybovat zasněženou krajinou bez ohledu na hloubku sněhu a turistické trasy, zažít romantiku volnosti uprostřed bílých kopců? Přijeďte za námi na Přemilov u Horního Bradla

S sebou budete potřebovat teplé zimní sportovní oblečení, trekové  boty nad kotníky, čepici, prstové rukavice, termosku a především touhu naučit se chodit na sněžnicích.

Nejdříve vás samozřejmě naučíme sněžnice obouvat a používat. Také vám o sněžnicích něco povíme a především se na nich vypravíme na okruh zimní Vysočinou. Trasu rozdělíme na dvě části s "polední přestávkou", opékáním a ochutnávkou sušeného masa a dalších "jang" zimních potravin.  Ačkoliv se chůze na sněžnicích jeví jako komplikovaná, sami uvidíte, že se ji snadno naučíte a že vám především odkryje nový rozměr putování zimní krajinou. Na sněžnicích cca 8 km.

Zimní táboření se koná za každého počasí.

Program vede: Luboš Závorka (+1 další instruktor podle počtu účastníků).

Zimní zkušenosti: Rusko, Ukrajina, Pobaltí, Grónsko, Island, Skandinávie, oblasti nad polárním kruhem atd.

Cena zahrnuje:

program, vedení instruktorů, úrazové pojištění, zapůjčení sněžnic vč. hůlek a jejich převoz na místo srazu účastníků.V ceně  ještě:
Stravování: Obdržíte uzeninu na opékání a chléb, teplý čaj nebo kávu, čeká vás ochutnávka sušených potravin určených pro zimní táboření, vysokohorskou a extremní turistiku.