Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Cesta Hobita Bilba tam a zase zpátky

Termín:19. 07. 2015 - 25. 07. 2015Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Cesta Hobita Bilba tam a zase zpátky
Délka:7 dní
Počet účastníků:21
Cena:3.550 Kč
Věk:8 - 14 let
Místo:Hradiště u Nasavrk
Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Cesta Hobita Bilba tam a zase zpátky

Chci objednat

Popis této nabídky:

Tábor pro ty, kteří mají rádi příběhy J.R.R.Tolkiena a hledají neobvyklé prázdninové dobrodružství. Zažijeme mnohá nebezpečenství tak, jak je zažíval hobit Bilbo s přáteli trpaslíky. A kdo by neznal svět Hobitů. Vypravíme se do Hobitína do doby, kdy tam bylo ještě veselo, do doby před trilogií Pána Prstenů. V Hobitíně ve Dně pytle překvapivě navštíví hobita Bilba čaroděj Gandalf Šedý spolu se svými přáteli trpaslíky.

A dobrodružství může začít–lapení Zlobry a jejich obelstění, noční setkání s elfy v Roklince, přepadení skřety a vrky, veselá, i když zpočátku trochu „nebezpečná“ návštěva u Medděda, zajetí lesními elfy i „chytré“ osvobození se, boj s pabouky, návštěva u Jezerních lidí a cesta k Hoře, vítězný zápas Bilba, trpaslíků a orlů s drakem Šmakem a skřety.Cesta Hobita Bilba tam a zase zpátky

Na závěr vašeho dobrodružství se vše v dobré obrátí a hobit Bilbo se spolu s přáteli trpaslíky vrátí do Dna pytle, kde je i nás čeká velká oslava na rozloučenou.  Budeme překonávat nepředvídatelné překážky a zápasit se strachem v nás i kolem nás, abychom náš příběh ukončili vítězstvím dobra.
Prostředí tábora v rozlehlém členitém lesním terénu s řekou, lesy a skalami je jako stvořené pro naše dobrodružství. Samozřejmostí jsou táboráky a doplňkové hry a soutěže.

Cena zahrnuje:

program tábora včetně materiálového zabezpečení, ubytování, stravování, práci vedoucích a personálu tábora, úrazové pojištění, pojištění proti úpadku CK.Děti potřebují vlastní spací pytle.

Dopravu na místo konání či zahájení tábora a zpět zajišťují rodiče.