Hlavička úvodní stránka

CK MA.CE.K

Vyhledávání

Nabídka


Za tajemstvím hradu Strádova - tábor ryze detektivní

Termín:12. 07. 2015 - 18. 07. 2015Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Za tajemstvím hradu Strádova - tábor ryze detektivní
Délka:7 dní
Počet účastníků:10 - 16
Cena:3.380 Kč
Věk:7 - 12 let
Místo:Hradiště u Nasavrk
Obrázek k zájezdu, dětskému táboru Za tajemstvím hradu Strádova - tábor ryze detektivní
Popis této nabídky:

Za časů českého krále a císaře římského Karla IV. patřil hrad Strádov a blízké Nasavrky králi. Jedna z pověstí hovoří o tajné chodbě spojující hrad s dnešním nasavrckým zámkem a možná, že je také jedním z možných úkrytů pokladu podlažického kláštera. Druhá vypráví o tajemném „černém rytíři“, který z kuše zastřelil pyšnou pannu Miladu z Lacemboku a na Strádově. Vydejme se společně odkrýt tajemství hradu. Program hry na motivy dávných pověstí je táborovou klasikou. Děti, pátrající za týmy detektivních kanceláří Sherlocka Holmese a Mr. Pincretona čeká téměř detektivní pátrání po dávných událostech, které se na hradě kdysi staly. Kdo získá dost zlaťáků, možná se stane i pánem na Strádově, musí ale ještě zjistit, jak to je s tajnou chodbou a kdo ve skutečnosti byl oním černým rytířem. Na hrad se vypravíme hlubokým skalnatým údolím řeky Chrudimky.

Děti také čekají výlety na zámek do Nasavrk, hrádek Rabštejnek, původně gotickou tvrz Lipku i tajemnou Hlásku. Táborový program doplňují táboráky, míčové hry a další soutěže.

Cena zahrnuje:

program tábora včetně jeho materiálového zabezpečení, ubytování, stravování, práci vedoucích a dalšího personálu tábora, vstupné, jízdné, úrazové pojištění, pojištění proti úpadku CK.Děti potřebují vlastní spací pytle.

Dopravu dítěte na místo konání či zahájení tábora zajišťují rodiče.